1206J2000131FQT
Part Number
1206J2000131FQT
RoHs Status
N/A
Manufacturer / Brand
Knowles Syfer
Stock Condition
4579 pcs stock
Mombamomba ny vokatra
CAP CER 130PF 200V C0G/NP0 1206
Ship From
Hong Kong
Datasheets
Cylindrical Battery Holders.pdf
Shipment Way
DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Get a Quote
Lozisialy azo itokisana amin'ny singao
Takatsika fa ny fanaterana azo itokisana sy ara-potoana dia ilaina amin'ny orinasanao.
  • FedEx
    www.fedex.com
  • FedEx
    www.fedex.com
  • fandefasana
  • Taorian'ny-varotra
  • Datasheets
voafaritra manokana amin'ny 1206J2000131FQT
Voltage - Voalamina200V
fandeferana±1%
Thickness (Max)0.063' (1.60mm)
Kofehy ny hafananaC0G, NP0
Size / Dimension0.126' L x 0.063' W (3.20mm x 1.60mm)
Series-
naoty-
Package / Case1206 (3216 Metric)
FonosanaTape & Reel (TR)
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
TendrombohitraSurface Mount, MLCC
Lead Style-
Lead Spacing-
Height - Mipetraka (Max)-
ToetoetraHigh Q, Low Loss
Tsy fetezana-
Capacitance130 pF